ЛАНДОВЪР, Мериленд – Тънт край на футболния отбор на Вашингтон Рики Сийлс-Джоунс получи контузия на врата при страшен страничен сблъсък през втората четвърт и беше изключен за остатъка от неделната загуба с 20-16 от Филаделфия Ийгълс .

Сийлс-Джоунс се сблъска с оператор отстрани в края на играта, което го накара да падне и да удари главата си в изкуствената трева, която огражда игралното поле точно пред трибуните. След няколко минути Seals-Jones беше изведен от терена. Операторът успя да си тръгне с известна помощ, вдигайки юмрук към тълпата.

Сийлс-Джоунс беше наранен след 5 минути и 48 секунди до края на четвъртината, като Вашингтон поведе с 10-7. Той посягаше към опит за пас от куотърбека Тейлър Хайнике покрай страничната линия. Сийлс-Джоунс беше в пълен спринт и не можа да забави инерцията си, преди да се блъсне в оператора.

Треньорът на Вашингтон Рон Ривера каза след мача, че Сийлс-Джоунс е добре и се разхожда в съблекалнята на полувремето. Операторът се върна да работи с играта.

Нараняването допълнително изчерпи нападението на Вашингтон. Логан Томас , титулярът в тайните край, е аут за сезона. Бекът Антонио Гибсън и левият страж Ерек Флауърс са в списъка на резерва/COVID-19, а приемникът Къртис Самюел остава настрана с контузия на подколенното сухожилие.

Сийлс-Джоунс улови 30 паса за 271 ярда и два тъчдауна този сезон.

Вашингтон все още има новобранците Джон Бейтс и Самис Рейес на позицията.