OWINGS MILLS, Md. – Рейвънс постави краен защитник на Pro Bowl Патрик Рикард като контузен резерва в четвъртък, което означава, че Балтимор ще остане без един от най-добрите си блокери за задължителния мач срещу Питсбърг Стийлърс в неделя.

Рикард, който беше избран за третия си пореден Pro Bowl, се справя с контузия на коляното през последния месец. Той беше пропуснал три поредни мача, преди да изиграе 28 снимки при загубата с 20-19 от Лос Анджелис Рамс през миналия уикенд.

Недрафтиран от Мейн през 2017 г., Рикард е неограничен свободен агент в края на сезона.

Неуспехът продължава пълен с контузии сезон за Балтимор, който вече постави 25 играчи в резерва за контузени в някакъв момент този сезон. Рикард е четвъртият играч на Pro Bowl в момента в IR на Ravens, присъединявайки се към офанзивните мачове на Рони Стенли и корнербековете Марлон Хъмфри и Маркъс Питърс . Гарваните също така поставиха Ник Бойл в резервния списък/COVID-19.

Куотърбекът Ламар Джаксън не тренира втори пореден ден с контузия на десен глезен. Той е тренирал веднъж през последните 25 дни.

Гарваните (8-8) имат малки надежди за плейофа за финала на редовния сезон. В допълнение към победата над Стийлърс (8-7-1), Балтимор се нуждае от три отбора ( Колтс , Чарджърс и Делфинс ), за да загуби.